EN |
    ورود
   4:39:25 PM

به کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان خوش آمدید

1400 / 04 / 02
 
اخبار کتابخانه مرکزی

بازدید مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی از کتابخانه مرکزی

در راستای عملیاتی شدن اهداف جدید مدیریت اطلاع‌رسانی پزشکی و منابع علمی در جهت ارتقای این بخش،  بازدیدی از کتابخانه مرکزی با حضور مدیر و همه پرسنل در روز چهارشنبه مورخ 1/11/99 انجام شد. در این جلسه مدیر محترم و همه پرسنل کتابخانه در مورد چالشها و نظرات خود در حوزه کتابخانه مرکزی صحبت کردند که موارد به صورت زیر جمع بندی گردید:

1-    نرم افزار کتابخانه:مهمترین دغدغه کتابخانه در حال حاضر نرم افزار کتابخانه است که قدیمی بودن آن مشکلات زیادی را برای کتابداران و کاربران ایجاد کرده است. مقرر گردید هر چه سریعتر اقدامات در این خصوص انجام گیرد.

2-    عدم کارایی دوره‌های توانمندسازی:یکی از دلایل عدم استقبال و عدم اثربخشی دوره‌های آموزشی که سالانه در کتابخانه برگزار می شود عدم تطابق دوره با وظایف اشخاص است که مقرر گردید برای سال آینده به این مورد به صورت ویژه نگاه شود.

3-    عدم استفاده از توان و عدم توانمندسازی نیروهای جوان و مستعد و تازه وارد کتابخانه: مقرر گردید به طور ویژه روی توانمندسازی این اعضا به عنوان بازوی کارآمد کتابخانه مرکزی  سرمایه‌گذاری شود.

4-    اصلاح فرایندها:برای بهتر شدن انجام امور در کتابخانه، بازنگری در فرایندها با حضور صاحب فرایند و استفاده از نظر ایشان و زیر نظر مدیر کتابخانه مرکزی ضروری به نظر می رسد که مقرر رگدید برای آن برنامه‌ریز شود.

-         همچنین مقرر گردید جهت پویاتر شدن کتابخانه و پررنگ‌تر شدن نقش کتابخانه مرکزی در اطلاع‌رسانی و تامین منابع، مدیریت محترم تا پایان بهمن ماه فهرستی از خدماتی که کتابخانه با توجه به منابع موجود و پتانسیل افراد می‌تواند به جز خدمات جاری کتابخانه ارائه کند را به معاونت ارسال نماید.

حوزه مدیریت اطلاع‌رسانی نیز وظیفه توانمندسازی نیروهای جوان را برعهده‌گیرد و  در راستای اجرایی شدن خدمات جدید نیز در حد توان کمک کند.

ساعت : 10:2 -  روز  : دو شنبه  - 20 /  11 / 1399 /  شماره خبر : 47 / تعداد نمايش :104

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: