8:20:21 PM   1398 / 06 / 03       ورود

به دومین کنگره موج سوم درمان های رفتاری خوش آمدید

 

اطلاعات ثبت نام برای شرکت در اولین کنگره موج سوم درمانهای رفتاری

مقدم شما را برای حضور در اولین کنگره موج سوم درمانهای رفتاری در روزهای 15 الی 17 مهرماه ماه 1394گرامی می داریم.

نکات ضروری:


1- حضور در جلسات سخنرانی های کلیدی، میزگردهای تخصصی، و سایر سخنرانی‌ها (بدون ارائه گواهی شرکت در کنگره)برای تمامی افراد رایگان است. با این حال ذکر این نکته ضروری است که با توجه به فراوانی بالای تعداد ثبت نام کنندگان و محدودیت های مکان برگزاری، اولویت حضور در جلسات و سالن های برگزاری کنگره با افرادی است که با پرداخت هزینه های مربوطه در کنگره ثبت نام کرده اند و درصورت محدودیت فضا از پذیرش افرادی که در کنگره ثبت نام نکرده اند معذور خواهیم بود.

2- افراد جهت دریافت گواهی شرکت در کنگره از سوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و یا دریافت گواهی بازآموزی از سوی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران الزامیست با پرداخت هزینه های مربوطه در کنگره ثبت نام نمایند و در روزها و ساعات برگزاری کنگره حضور تمام وقت داشته باشند.

3- گواهی امتیاز بازآموزی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با 6 امتیاز بازآموزی در صورت ثبت نام در کنگره و پرداخت هزینه ثبت نام ارائه خواهد شد.

4- تمام افرادی که تمایل به دریافت گواهی شرکت در کنگره و امتیاز مربوطه دارند، بایستی با پرداخت هزینه در کنگره ثبت نام نمایند. افرادی که به کنگره مقاله ارسال ننموده‌اند یا نویسنده مقاله پرداخت کننده هزینه نیستند، در صورت تمایل به دریافت گواهی شرکت در کنگره به صورت مجزا باید در کنگره ثبت نام نمایند.

5- افرادی که به سایت کنگره مقاله ارسال نموده‌اند، پس از جلسه داوری مقالات و تایید مقاله به عنوان پوستر و یا سخنرانی، ایمیلی دریافت خواهند نمود مبنی بر ثبت نام در کنگره که یکی از نویسندگان مقاله (ارائه دهنده)بایستی در مهلت تعیین شده هزینه ثبت نام را واریز نمایند. بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه ثبت نام، درج خلاصه مقاله در کتابچه خلاصه مقالات کنگره کان لم یکن خواهد بود.

6- هزینه ثبت نام لازم است پس از دریافت ایمیل تایید مقاله به شماره حساب   2137740214005 بانک رفاه شعبه شهید بهشتی به نام معاونت پ‍ژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان واریز گردد و فیش واریزی را در روز کنگره تحویل مسئول مربوطه نمایند.همچنین اسکن فیش واریزی پس از پرداخت به ایمیل کنگره به نشانی (wave3@kaums.ac.ir) ارسال شود.

7-  کلیه فیلدهای ستاره دار فرم ثبت نام باید به دقت پر شوند. افراد عضو سازمان نظام روانشناسی بایستی شماره عضویت خود را در قسمتهای مشخص شده سایت کنگره وارد نمایند.

8- افرادی که تنها تمایل به دریافت گواهی بازآموزی از آموزش مداوم وزارت بهداشت دارند (مانند پزشکان و پیراپزشکان) بایستی از تاریخ 15 مرداد به بعد از طریق سامانه آموزش مداوم کشوری که در سایت کنگره نیز تعبیه شده، ثبت نام نمایند. بدیهی است این افراد فقط باید هزینه ثبت نام تعیین شده از سوی آموزش مداوم را بپردازند.

 

9- مهلت ثبت نام در کنگره تا پایان تیرماه می باشد. پس از این زمان امکان ثبت نام فقط با هزینه بالاتر وجود خواهد داشت. هزینه ثبت نام به شرح زیر می باشد.

 

 

تا پایان تیرماه

تا قبل از زمان برگزاری کنگره

دانشجویان

750000 ریال

1000000 ریال

سایرین

1000000 ریال

1300000 ریال

 

مهلت ثبت نام با تخفیف تا پایان تیرماه تمدید شد.