7:18:00 PM   1402 / 03 / 08       ورود

به دومین کنگره موج سوم درمان های رفتاری خوش آمدید

 
اخبار کنگره موج سوم

سخنرانی ریاست محترم دانشگاه در آیین افتتاحیه کنگره موج سوم درمانهای رفتاری

 

 

 

 

آقای دکتر محمد حسین اعرابی ریاست محترم دانشگاه در آیین افتتاحیه کنگره موج سوم درمانهای رفتاری ضمن خیر مقدم  به همه مدعوین، ابراز امیدواری کرد که کنگره اوقات خوب و پربار بهمراه فرصتهای خوب و به‌یادماندنی در کاشان  برای همه مدعوین فراهم کند.  ایشان ضمن تشکر از حضور اساتید، پیشکسوتان و دانشجویان در این کنگره، اعلام نمود که این کنگره در دانشگاه علوم پزشکی کاشان با قدمت 30 ساله و در شهر دارالمومنین با سابقه 7000 ساله برگزار می‌شود.

ریاست دانشگاه در ادامه افزود امیدواریم بتوانیم با هر چه باشکوه تر برگزار کردن این کنگره و برنامه‌هایی که برای دیدار از شهر کاشان تدارک دیده شده فرصت آشنایی هر چه بیشتر شرکت کنندگان را با این مکان فراهم آوریم.

دکتر اعرابی ضمن اعلام این خبر که کمتر از یک ماه قبل کنگره بین المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شده ابراز امیدواری کرد که ارائه سخنرانی و پوسترها توسط دانشجویان جوان در کنار اساتید ارجمند بتواند باعث پیشرفت آنها شود.

دکتر اعرابی در بخش دیگری از سخنان خود گفت که این کنگره فرصت مغتنمی است که جوانان و پیشکسوتان با رای و نظر همدیگر  و همچنین با تجارب یکدیگر آشنا شوند.

ریاست دانشگاه در ادامه به بیان ویژگیهای این کنگره پرداخت و با تخصصی  و جدید خواندن موضوع این کنگره گفت که این روش درمانی با فرهنگ ما همخوانی دارد و آموزه های دینی در این زمینه محکم صحبت کرده‌اند و چون این حوزه با فرهنگ کشور ما غرابت دارد می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

در پایان نیز دکتر اعرابی از برگزار کنندگان کنگره ، به ویژه آقای دکتر حمیدی و همکارانشان در معاونت پژوهشی و آقای دکتر امیدی و همکارانشنان در گروه روانشناسی بالینی تشکر و قدردانی کردند.

ساعت : 9:35 -  روز  : چهار شنبه  - 15 /  7 / 1394 /  شماره خبر : 42 / تعداد نمايش :1091

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: